Jedna ekipa se natjecala u kuglanju a druga ekipa je vrijedno radila u našem EKO- vrtu.
Na kraju su uslijedile skromne nagrade te su se svi vratili u svoje sobe s osmijehom na licu.
Jedna ekipa se natjecala u kuglanju a druga ekipa je vrijedno radila u našem EKO- vrtu.
Na kraju su uslijedile skromne nagrade te su se svi vratili u svoje sobe s osmijehom na licu.