Plodovi našeg rada i truda se naziru.






Vrt se redovno zalijeva, plijevi, kopa i uređuje. Stimulira sva osjetila, budi našu povezanost s prirodom i nama samima te nas nagrađuje svježim cvijećem i hranjivim voćem i povrćem. Vrtlarstvo njeguje naše umove, tijela i duše. Zbog toga je važno i da osobe treće životne dobi imaju priliku vrijeme provoditi u vrtu.
Vrtlarstvo je sjajan način da osobe treće životne dobi postignu prijeko potrebnu fizičku aktivnost koja je dobra za rast mišića i zdravlje srca.
Veliko hvala gospodinu Ivanu Dumboviću te Ivanu Darku Grzelji koji su posadili krušku i razno povrće kako bi uživali u plodovima.
Hvala našoj Ljubici Banjanin koja vrijedno radi u vrtu ,Veseli Šterk kao i svim ostalim korisnicima koji provode vrijeme u njemu i doprinose na bilo koji način njegovom stvaranju.
I ruže su procvale od naše drage Dragice Hrvoić koje će ukrašavati naše sjenice.







